Levná malá solární sprcha s objemem zásobníku 8 l

Levná malá solární sprcha s objemem zásobníku 8 l
Nastavení teploty vody a hlavice solární sprchy
Nastavení teploty vody a hlavice solární sprchy
Princip fungování solární sprchy
Princip fungování solární sprchy

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Pokud jste si někdy pomysleli: “Kéž bych se mohl sprchovat na zahradě, aniž by mi narostl účet za elektřinu”, pak pro vás mám řešení. Podívejte se na zahradní sprchu UNO, levnou malou solární sprchu, která se směje do tváře vaší běžné vnitřní sprše, která žere elektřinu nebo plyn. Tenhle prcek je tak ekologický, že k ohřevu vody využívá solární energii. Nejenže využívá sílu slunce jako nějaký superhrdina, ale její tělo slouží i jako solární kolektor. Takže zatímco vy si hovíte pod jeho proudem, on má plné ruce práce s nasáváním paprsků pro vaši další sprchu. Je to docela multitasker, že?

Sprcha se kotví pomocí 4 šroubů (nejsou součástí balení) pevně k zemi, čímž je zajištěna její perfektní stabilita.Výpustní ventil je zespoda sprchy. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje pustit nejdříve studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vpravo.Součástí balení je i hadicová rychlospojka a teflonová páska.

Ještě se příliš netěšte a nezačněte snít o nekonečných horkých sprchách pod širým nebem. Má to samozřejmě háček. Naše zahradní sprcha UNO má objem nádrže 8 litrů. Což se může zdát málo, ale horná voda se mísí se studenou tudíž skutečný obsah teplé vody je podstatně vyšší. A nezapomeňte ji připojit k přívodu vody, pokud neplánujete běh na sucho. Bez tohoto zásadního kroku se zahradní sprcha UNO změní v ozdobu trávníku. Pokud ji odpojíte a zavřete ventil, k úniku vody nedojde. Aha! Je to tak, toto malé zařízení je nejen ekologické a šetrné k rozpočtu, ale také bez nepořádku.

Stručně řečeno, zahradní sprcha UNO je vaše levné, malé, ekologické, víceúčelové řešení pro venkovní koupání, které neproteče po celém trávníku, ale trvá na připojení k vodovodnímu řádu.

Základní vlastnosti

  • Objem zásobníku solární sprchy: 8 l
  • Maximální povolený tlak vody na vstupu do armatury: 3 bary
  • Minimální potřebný tlak: 2 bary
  • Výška: 124 cm
  • Hmotnost výrobku Netto: 4 kg
  • Kotevní spodní desk

Materiál

  • Plast

Cena v době recenze: 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levná malá solární sprcha s objemem zásobníku 8 l.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Nerezová zahradní sprcha s dřevoplastovou nášlapnou vaničkou

Nerezová zahradní sprcha s dřevoplastovou nášlapnou vaničkou

» Další Luxusní nerezová solární sprcha s opachem nohou k zahradnímu bazénu

Luxusní nerezová solární sprcha s opachem nohou k zahradnímu bazénu