Bílá solární spracha – luxus k bazénu

Bílá solární spracha - luxus k bazénu
Hlavice solární sprchy v lesklém provedení
Hlavice solární sprchy v lesklém provedení
Velka-hlavova-solarni-sprcha
Velka-hlavova-solarni-sprcha
Bílá solární sprcha s nerezovými kohoutky
Bílá solární sprcha s nerezovými kohoutky

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 8.6/10

Užívejte si božského luxusu bílého solárního spreje, který je opulentním doplňkem vašeho majestátního bazénu. Není to jen doplněk, je to prohlášení, svědectví o vašem elegantním vkusu a vytříbeném životním stylu. Pozvedněte svůj zážitek z bazénu tímto nebeským ztělesněním luxusu – solární sprchou v noblesním bílém provedení. Tato solární sprcha, pečlivě vyrobená se značným objemem 30 l a účinným 1/2″ bočním připojením vody, je ztělesněním třídy a pohodlí.

Její povrchová úprava z lakované oceli jí propůjčuje královskou auru, zářivý půvab, který uchvacuje a okouzluje. Stojí vysoko a hrdě, třpytí se pod sluncem a tiše se chlubí svou vynikající kvalitou a bezkonkurenčním výkonem. Solární sprcha CRM je víc než jen doplněk u bazénu, je to umělecké dílo, mistrovské dílo vytesané k dokonalosti. Navíc je dodávána se sadou pro ukotvení, která zajišťuje, že zůstane pevná a neochvějná uprostřed živlů. Balení je kompletní samo o sobě a nenechává kámen na kameni, aby vám poskytlo to nejlepší. Solární sprcha CRM není pouhým nákupem, ale investicí do životního stylu plného požitků a pohodlí.

Bílá solární sprcha je symbolem sofistikovanosti, ztělesněním přepychu, který posune váš zážitek z bazénu na zcela novou úroveň. Když voda ze solární sprchy CRM kaskádovitě stéká dolů, nejde jen o koupel – hladí vás samotný luxus. Tak si dopřejte, obklopte se extravagancí, kterou si skutečně zasloužíte!

Základní vlastnosti

  • Použitá ocel AISI304
  • Hmotnost -16kg
  • Sprcha je vyráběná v Evropě

Cena v době recenze: 15 650

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Bílá solární spracha – luxus k bazénu.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Černá kulatá solární sprcha Cool 20 l

Černá kulatá solární sprcha Cool 20 l