Levná závěsná solární sprcha 15l na chatu

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Praktičnost
Vzhled
Materiál
Zpracování
Cena
Hodnocení: 7.6/10

Nebaví vás studená sprcha při kempování nebo na chatě? Máme pro vás ideální řešení – levnou závěsnou solární sprchu 15l! Tato závěsná solární sprcha je nejen cenově dostupná, ale také neuvěřitelně užitečná. Můžete ji používat při kempování nebo i doma na zahradě. A co je na tom nejlepší? Nepotřebuje žádnou elektřinu! Slunce udělá všechnu práci za vás.

Solární závěsná sprcha má objem 15 litrů, což je více než dost pro rychlou sprchu. Navíc dokáže ohřát vodu až na 40-60 °C v závislosti na intenzitě slunečního záření. Teplou sprchu si tak můžete dopřát i v přírodě. A už jsme zmínili, jak snadno se používá? Jednoduše ji zavěste a nechte slunce, ať udělá svou práci.

Za nás je rozhodně je levná závěsná solární sprcha 15l vynikající investicí pro každého, kdo miluje přírodu nebo chce udržitelnější řešení pro své každodenní sprchování. Je cenově dostupná, snadno se používá a je šetrná k životnímu prostředí. Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si svou ještě dnes a užívejte si teplou a osvěžující sprchu, ať už jste kdekoli!

Cena v době recenze: 279

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levná závěsná solární sprcha 15l na chatu.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Luxusní hliníková zahradní solární sprcha Fantasy Rain 34 l

Luxusní hliníková zahradní solární sprcha Fantasy Rain 34 l

» Další Mohutná hliníková solární sprcha UNO 35 l s LED světlem

Mohutná hliníková solární sprcha UNO 35 l s LED světlem