Sprchy k bazénu

Zahradní sprcha v působivé kombinaci ratanu

Milujete ratanové věci a doplňky? Máte zařízený venkovní prostor v ratanu? Pak oceníte tuto krásnou a praktickou zahradní sprchu. Zahradní sprcha v moderním a zároveň nadčasovém designu zaujme po vizuální stránce. Vyniká provedením, moderním vzhledem, tak samotným efektem. Komfort užití sprchy a použití je umocněn otočnou sprchovou hlavicí a možností nastavitelné úrovně proudu vody. Sprcha je vhodná pro umístění k bazénu, kdy poslouží k umytí před koupáním a eliminuje zanesení nečistot. Poslouží ovšem kdekoli na zahradě, chatě, zahrádce pro příjemné osvěžení v teplých dnech.

Cena v době recenze: 4 929 Kč

Zahradní sprcha v jedlovém dřevu

Zahradní sprcha v antracitové barvě je určena pro venkovní použití. A to jak u bazénu, tak i kdekoli na zahradě, terase, chalupě, zahrádce apod. Sprcha je kvalitním, efektivním doplňkem do exteriéru. V případě umístění u bazénu zajistí opláchnutí před koupáním a tím dochází k prodloužení udržení čisté vody. Rovněž sprcha poslouží kdekoli venku pro osvěžení či umytí se po práci na zahradě. Pro lepší, snadnější a komfortnější užití si osvěžení či umytí má otočnou sprchovou hlavici a nastavitelnou úroveň tlaku vody.

Cena v době recenze: 2 679 Kč

Moderní zahradní solární sprcha s objemem 20 l

Je hned mnoho důvodů, proč si pořídit právě tuto praktickou venkovní solární sprchu. Solární sprcha UNO STYLE v zeleném provedení pojme až 20 litrů vody. Zahradní solární sprcha v zeleném provedení se hodí do každé zahrady. Voda uvnitř může dosahovat až 60 °. K regulaci slouží ventil pro nastavení teploty vody. Sprcha je vybavena rovněž kohoutkem pro oplach nohou. Ohřev vody je ekologický a zcela zdarma, neboť je využívána sluneční energie.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Zahradní sprcha s kohoutkem na oplach nohou

Co oceníte na zahradě, chalupě či venku u bazénu? Rozhodně tuto sprchu, která je vybavena i praktickým kohoutkem na oplach nohou. Ruční sprcha s kohoutkem na oplach nohou v univerzálním designu je vhodná do každého exteriéru a stylu zařízení. Je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Poslouží ovšem k očistě drobných nečistot z těla nejen před vstupem do bazénu, ale také vířivky, venkovní sauny. Stejně tak poskytne osvěžení kdekoli venku, na zahradě, terase, chalupě či zahrádce. A oceníte ji nejen pro možnost příjemné studené sprchy v horkých dnech, ale také umytí se po práci na zahradě apod.

Cena v době recenze: 8 680 Kč

Zahradní nerezová sprcha s tryskami

Chcete si užít více než jen klasiku v podobě venkovní sprchy? Zahradní nerezová sprcha s dvojitými tryskami Dekorhome upoutá na první pohled designem a zcela si vás získá samotným efektem. Sprcha je určena pro venkovní použití. Vyniká moderním vzhledem a samotným efektem. Disponuje funkcemi dešťové sprchy, masáže, vodopádu či ruční sprchy, mezi kterými lze velmi snadno vybírat a přepínat prostřednictvím regulačního knoflíku. Pokud si chcete užít nejen osvěžení, ale i relax, pak je tato sprcha jedinečným řešením.

Cena v době recenze: 9 538 Kč

Solární sprcha GRE s hliníkovou nádrží na 38 l

Pyšníte se zahradou? Jste hrdými majiteli chalupy či krásné zahrádky, kam jezdíte načerpat energii a odpočinout si při zahradničení? Pak oceníte praktický doplněk v podobě solární sprchy. Solární sprcha GRE 38 l aluminium v moderním designu zkrášlí váš venkovní prostor a zajistí možnost sprchování teplou i studenou vodou. Díky této venkovní sprše tak získáte zdarma a brzy ohřev teplé vody. Sprcha má nastavitelný postřikovač. Je vybavena praktickým kohoutkem pro oplach nohou.

Cena v době recenze: 16 900 Kč

Solární modrá sprcha UNO STYLE

Otázkou není, zda si pořídit solární sprchu, ale kterou vybrat? Solární sprcha UNO STYLE v modrém provedení s objemem zásobníku vody na 20 litrů je velmi efektivním, úsporným řešením, a to nejen ohledně prostorové náročnosti. Kvalitní zahradní solární sprcha je určena pro venkovní použití. Skýtá náležitou stabilitu a odolnost. Osloví samotnou barvou. Získá si vás precizním provedením a mnohostranným využitím. Solární sprcha poslouží jak u bazénu pro umytí a eliminaci zanešení nečistot, tak i kdekoli na zahradě, terase, chalupě pro osvěžení v horkých dnech či umytí špíny apod.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Zahradní sprcha v bílém dřevě s podstavcem

Přemýšlíte o pořízení zahradní sprchy? Doposud jste se nerozhodli, jestli ji využijete? Tak věřte, že ano, a to nejen u bazénu. A pokud vám záleží i na samotném designu a milujete krásu dřeva, pak je tato určena přímo pro vás. Zahradní sprcha v bílém provedení je vyrobena z velmi tvrdého, odolného, kvalitního jedlového dřeva. Zásluhou provedení samotného materiálu skýtá náležitou stabilitu a je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Před bazénem zajistí hygienu a eliminuje zanesení nečistot do bazénu. Při umístění na zahradě či terase zajistí příjemné osvěžení v horkých dnech. Na chalupě či zahrádce poskytne možnost jak osvěžení, tak i opláchnutí od špíny apod.

Cena v době recenze: 2 589 Kč

Solární zahradní sprcha s objemem 20 litrů

Solární zahradní sprcha v černém provedení se stříbrnými prvky s objemem až 20 litrů je ideálním řešením sezónního sprchování na zahradě, chatě, chalupě, zahrádce, ale i dovolené v kempu. Solární sprcha skýtá řadu výhod, pro které stojí rozhodně za pořízení. Jednak její provoz je ekologický a zcela bezplatný. Jen je třeba umístit sprchu na slunné místo. Tento model sprchy lze připojit k zahradní hadici a během 4-6 hodin máte vodu ohřátou. Sprcha je vybavena páčkou pro volbu studené či teplé vody.

Cena v době recenze: 2 369 Kč

Dřevěná praktická zahradní sprcha

Dřevěná zahradní sprcha je vyrobena z tvrdého a jedlového dřeva , které jsou charakterizovány mít absolutní ochranu proti povětrnostním podmínkám a trvanlivost. Otočná sprchová hlavice a nastavitelná úroveň pro tlak vody jsou určeny pro pohodlnější použití.

Cena v době recenze: 2 729 Kč

Solární venkovní sprcha z odolného plastu

Solární sprcha je vyrobena z odolného plastu s nádrží o objemu 20 litrů. Voda je ohřívána slunečním zářením v akumulační nádrži (tělese). Tato solární zahradní sprcha je vhodným doplňkem ke všem typům rodinných bazénů, pohodlným, levným zdrojem teplé užitkové vody pro rekreační zařízení, zahradnické kolonie, malá sportovní zařízení a rodinné zahrady.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Multifunkční sprchový panel z nerezu

Multifunkční sprchový panel má stylový design a je skvělým doplňkem do vaší zahrady a na terasu. Sprchový panel je vyrobený z odolné nerezové oceli s kartáčovaným povrchem. Dopřejte si tu pravou relaxaci při každém sprchování a potěšte se krásou moderního stylu tohoto sprchového panelu!

Cena v době recenze: 4 869 Kč

Zahradní sprchová baterie v moderním provedení

Zahradní sprchová baterie Dekorhome má moderní design a je skvělým doplňkem k vašemu bazénu či do jiných venkovních prostor. Zahradní vodovodní baterie je vyrobená z odolné nerezové oceli. Baterii nechybí ani držák pro snadné zavěšení hadice na vodu. Sestavení vodovodního kohoutku je snadné.

Cena v době recenze: 3 798 Kč

Zahradní solární sprcha – 8 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje pustit nejdříve studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vpravo.

Cena v době recenze: 2 290 Kč

Venkovní sprcha nejen k bazénu

Bazénová sprcha – studená voda má 1 kropítko a 1 kohoutek. Sprcha k bazénu je vyrobena z nerezové oceli. Dodávána včetně plastového kotvení.

Cena v době recenze: 6 575 Kč

Černá solární sprcha UNO 20 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pojme až 20 l vody. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje nejprve natočit ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vlevo.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Nerezová zahradní sprcha s podstavcem

Zahradní sprcha s podstavcem má stylový design. V kombinaci s elegantní sprchovou vaničkou bude skvělým doplňkem k vašemu bazénu či do jiných venkovních prostor. Podstavec – vanička nabízí nejvyšší úroveň hygieny, vyznačuje se dlouhodobou odolností a výborně vzdoruje korozi. Snadno čistí se také čistí – postačí vám vlhký hadřík.

Cena v době recenze: 7 379 Kč

Zahradní nerezová sprcha v zaobleném tvaru

Nerezová zahradní sprcha má stylový design a je skvělým doplňkem do vaší zahrady a na terasu. Sprchový panel je vyrobený z odolné nerezové oceli s kartáčovaným povrchem. Nabízí dvě různé funkce: dešťovou sprchu a ruční sprchovou hlavici, mezi kterými lze jednoduše vybírat pomocí páčky. Dopřejte si tu pravou relaxaci při každém sprchování.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Kempingová sprcha s objemem 40 litrů

Kempingová sprcha s objemem 40l vhodná pro k zavěšení na strom, v kempu a na jiných místech. Zhotovení z odolného PVC černé barvy. Vak je navržen tak aby se po zavěšení na slunném místě voda ohřála pro příjemné osprchování.

Cena v době recenze: 399 Kč

Stříbrná luxusní solární sprcha Speedshower k zahradnímu bazénu

Dopřejte si dokonalé pohodlí a relaxaci při každém venkovním sprchování díky této solární sprše Speedshower slim line deluxe! Sprcha má překrásný stříbrný design, který udělá velkou parádu nejen na zahradě nebo u bazénu, ale také při použití na pláži, u rekreačního domu, mola nebo na terase. Jedinečný hliníkový design se zkrátka hodí naprosto všude! Sprcha je vybavena vnitřním zásobníkem na vodu o objemu 24 litrů.

Cena v době recenze: 13 890 Kč

Hliníková solární sprcha s LED světlem UNO 35 l

Solární sprcha UNO s nevídaným objemem 35 litrů zajišťuje dokonalý ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice. Tím poskytuje neustálý dostatek teplé či vlažné užitkové vody pro sprchování. Stačí tuto hliníkovou sprchu umístit na slunné místo, připojit ji na vodovodní řád a o ohřev vody se samo postará tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor.

Cena v době recenze: 8 290 Kč

Pratická bazénová sprcha GRE Minimal

Minimalistická bazénová sprcha GRE Minimal představuje chytrou zahradní pomůcku, bez níž si už život nebudete umět představit. Za letních dnů vám poslouží k rychlém a snadnému osprchování před vstupem do bazénu, čímž sníží pravděpodobnost znečištění bazénové vody. Ve výsledku vám tak ušetří spoustu starostí a peněz, které byste museli vynaložit do ošetřující bazénové chemie a různých čisticích prostředků.

Cena v době recenze: 4 950 Kč

Levná solární sprcha Marimex DUO

Solární zahradní sprcha DUO představuje levné a ekologické řešení, díky kterému budete mít přes léto neustálý přísun teplé vody. Voda uvnitř sprchy se totiž ohřívá prostřednictvím sluneční energie a může dosahovat až teploty 60 °C. Zásobník na vodu má objem 17 litrů. Zajistí proto krátké osprchování pro několik osob.

Cena v době recenze: 1 949 Kč

Solární sprcha k bazénu Hawaj Alu 40l

Hledáte kvalitní zahradní solární sprchu s dostatečně velkým zásobníkem? Pak se vám jistě zalíbí tato sprcha Hawaj Alu 40 l v černé barvě se samonosnou konstrukcí sloužící zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor. Díky ní máte možnost bez vynaložení větších finančních prostředků získat teplou užitkovou vodu na osprchování před koupáním v bazénu nebo pro opláchnutí právě po koupání.

Cena v době recenze: 5 399 Kč

1 2 3