Solární sprchy

Solární sprcha Sunny 20 l s pevnou základnou ze zinkové slitiny

Nebaví vás studená sprcha na zahradě? Solární sprcha Sunny 20 l je tu, aby vás zachránila! Tento inovativní výrobek vám umožní vychutnat si horkou sprchu bez elektřiny nebo plynu. Solární sprcha je navržena tak, aby absorbovala sluneční energii a ohřála vodu v nádrži až na 60 °C, čímž vám poskytne příjemně horkou a pohodlnou sprchu. Jednou z nejlepších vlastností této solární sprchy je její nastavitelná sprchová hlavice, která vám umožní přizpůsobit si proud vody podle vašich představ.

Cena v době recenze: 3 800 Kč

Jednoduchá závěsná solární sprcha Bestway k bazénu

Přemýšlíte zda existuje levný, jednoduchý a pohodlný způsob, jak se osvěžit v teplé vodě před ponořením do zahradního bazénu? Samozřejmě ano, závěsná solární sprcha Bestway! Tento praktický a snadno použitelný výrobek je dokonalým doplňkem každého bazénu, který vám umožní rychlé opláchnutí a ochlazení před skokem do vody. Díky inovativnímu systému solárního ohřevu vody je sprcha Bestway schopna zajistit teplou vodu bez nutnosti použití elektřiny nebo složitého vodovodního potrubí. Navíc díky vestavěnému indikátoru teploty, který zobrazuje °C i °F, můžete snadno sledovat teplotu vody a nastavit ji podle svých představ.

Cena v době recenze: 139 Kč

Levná zahradní solární sprcha 18 l k bazénu

Přemýšlíte jak se opláchnout v příjmené teplé vodě po osvěžujícím koupání v bazénu, aniž byste museli platit za ohřev vody? Nehledejte nic jiného než levnou solární bazénovou sprchu s velkorysým objemem 18 litrů! Díky výšce 215 cm mohou sprchu používat i ti nejvyšší jedinci, aniž by se museli hrbit jako hrbáči. A díky otočné sprchové hlavici můžete vodu bez problémů nasměrovat tam, kam chcete.

Cena v době recenze: 2 979 Kč

Mohutná hliníková solární sprcha UNO 35 l s LED světlem

Luxusní způsob sprchování venku? Hliníková solární sprcha Powerful UNO 35 l s LED osvětlením je dokonalým řešením pro vaše venkovní potřeby. Díky velkému objemu 35 l si můžete dopřát pohodlnou sprchu s teplou nebo vlažnou vodou. Tato zahradní sprcha je navržena tak, aby ohřívala vodu přiváděnou ze zahradní hadice pomocí slunečního záření a těla sprchy jako solárního kolektoru.

Cena v době recenze: 6 990 Kč

Levná závěsná solární sprcha 15l na chatu

Nebaví vás studená sprcha při kempování nebo na chatě? Máme pro vás ideální řešení – levnou závěsnou solární sprchu 15l! Tato závěsná solární sprcha je nejen cenově dostupná, ale také neuvěřitelně užitečná. Můžete ji používat při kempování nebo i doma na zahradě. A co je na tom nejlepší? Nepotřebuje žádnou elektřinu! Slunce udělá všechnu práci za vás.

Cena v době recenze: 279 Kč

Luxusní hliníková zahradní solární sprcha Fantasy Rain 34 l

Luxusní zahradní solární sprcha ve stříbrné imitaci hliníku Fantasy Rain 34 l je skvělým doplňkem každého venkovního prostoru. Tato solární sprcha vám umožní užívat si příjemně teplou vodu bez jakýchkoli nákladů na životní prostředí nebo vaši peněženku. Solární sprcha je navržena tak, aby se plnila pouze studenou vodou v zásobníku, který absorbuje sluneční energii a ohřívá vodu na teplotu 50 °C, což vám zajistí osvěžující a příjemné sprchování.

Cena v době recenze: 6 789 Kč

Solární sprcha Lidl Rocktrail s velkou sprchovou hlavicí

Nebaví vás studená sprcha na zahradě? Nebojte se, milí nadšenci maximalního pobytu a aktivit venku, protože Lidl přišel na pomoc se solární sprchou Rocktrail! Nejenže má velkou sprchovou hlavici, ale také ohřívá vodu pomocí sluneční energie. Přesně tak, nyní se můžete cítit jako opravdoví ekologičtí bojovníci a přitom být čistí.

Cena v době recenze: 2 699 Kč

Solární sprcha Lidl PARKSIDE RDS 18 A1

Už vás nebaví sprchovat se studenou vodou před vstupem nebo po vyjití ze zahradního bazénu? Už se nemusíte obávat, protože Lidl přináší dokonalé řešení vašeho problému v podobě své nejnovější nabídky, solární sprchy PARKSIDE RDS 18 A1. Tato neuvěřitelná sprcha využívá sílu slunečního záření k ohřevu vody ve své integrované nádrži o objemu 18 litrů, čímž vám poskytne osvěžující a teplou sprchu kdekoliv na zahradě.

Cena v době recenze: 2 699 Kč

Moderní zahradní solární sprcha s objemem 20 l

Je hned mnoho důvodů, proč si pořídit právě tuto praktickou venkovní solární sprchu. Solární sprcha UNO STYLE v zeleném provedení pojme až 20 litrů vody. Zahradní solární sprcha v zeleném provedení se hodí do každé zahrady. Voda uvnitř může dosahovat až 60 °. K regulaci slouží ventil pro nastavení teploty vody. Sprcha je vybavena rovněž kohoutkem pro oplach nohou. Ohřev vody je ekologický a zcela zdarma, neboť je využívána sluneční energie.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Solární sprcha GRE s hliníkovou nádrží na 38 l

Pyšníte se zahradou? Jste hrdými majiteli chalupy či krásné zahrádky, kam jezdíte načerpat energii a odpočinout si při zahradničení? Pak oceníte praktický doplněk v podobě solární sprchy. Solární sprcha GRE 38 l aluminium v moderním designu zkrášlí váš venkovní prostor a zajistí možnost sprchování teplou i studenou vodou. Díky této venkovní sprše tak získáte zdarma a brzy ohřev teplé vody. Sprcha má nastavitelný postřikovač. Je vybavena praktickým kohoutkem pro oplach nohou.

Cena v době recenze: 16 900 Kč

Solární modrá sprcha UNO STYLE

Otázkou není, zda si pořídit solární sprchu, ale kterou vybrat? Solární sprcha UNO STYLE v modrém provedení s objemem zásobníku vody na 20 litrů je velmi efektivním, úsporným řešením, a to nejen ohledně prostorové náročnosti. Kvalitní zahradní solární sprcha je určena pro venkovní použití. Skýtá náležitou stabilitu a odolnost. Osloví samotnou barvou. Získá si vás precizním provedením a mnohostranným využitím. Solární sprcha poslouží jak u bazénu pro umytí a eliminaci zanešení nečistot, tak i kdekoli na zahradě, terase, chalupě pro osvěžení v horkých dnech či umytí špíny apod.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Praktický vak na vodu Bo-Camp

Vak na vodu Bo-Camp JERRYCAN je velmi praktickým, šikovným, efektivním kanystrem. Je velmi lehký, skladný. Je možné ho nést v ruce, neboť má otvor pro pohodné nesení v ruce, ale také lze pověsit. Vak je vyroben z velmi kvalitního, odolného materiálu, jedná se o polyethylen. Samotný šroubovací uzávěr je dostatečně široký, což o to více ulehčuje a usnadňuje samotné naplnění a využití vody ve vaku. Tento vak na vodu je perfektní pro ty, kdo jezdí na vodu, čundr či rádi tráví nejen v létě čas na cestách, pod stanem, v přírodě apod. Složený vak se vejde do batohu apod.

Cena v době recenze: 109 Kč

Solární zahradní sprcha s objemem 20 litrů

Solární zahradní sprcha v černém provedení se stříbrnými prvky s objemem až 20 litrů je ideálním řešením sezónního sprchování na zahradě, chatě, chalupě, zahrádce, ale i dovolené v kempu. Solární sprcha skýtá řadu výhod, pro které stojí rozhodně za pořízení. Jednak její provoz je ekologický a zcela bezplatný. Jen je třeba umístit sprchu na slunné místo. Tento model sprchy lze připojit k zahradní hadici a během 4-6 hodin máte vodu ohřátou. Sprcha je vybavena páčkou pro volbu studené či teplé vody.

Cena v době recenze: 2 369 Kč

Solární venkovní sprcha z odolného plastu

Solární sprcha je vyrobena z odolného plastu s nádrží o objemu 20 litrů. Voda je ohřívána slunečním zářením v akumulační nádrži (tělese). Tato solární zahradní sprcha je vhodným doplňkem ke všem typům rodinných bazénů, pohodlným, levným zdrojem teplé užitkové vody pro rekreační zařízení, zahradnické kolonie, malá sportovní zařízení a rodinné zahrady.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Zahradní solární sprcha – 8 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje pustit nejdříve studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vpravo.

Cena v době recenze: 2 290 Kč

Černá solární sprcha UNO 20 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pojme až 20 l vody. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje nejprve natočit ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vlevo.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Kempingová sprcha s objemem 40 litrů

Kempingová sprcha s objemem 40l vhodná pro k zavěšení na strom, v kempu a na jiných místech. Zhotovení z odolného PVC černé barvy. Vak je navržen tak aby se po zavěšení na slunném místě voda ohřála pro příjemné osprchování.

Cena v době recenze: 399 Kč

Stříbrná luxusní solární sprcha Speedshower k zahradnímu bazénu

Dopřejte si dokonalé pohodlí a relaxaci při každém venkovním sprchování díky této solární sprše Speedshower slim line deluxe! Sprcha má překrásný stříbrný design, který udělá velkou parádu nejen na zahradě nebo u bazénu, ale také při použití na pláži, u rekreačního domu, mola nebo na terase. Jedinečný hliníkový design se zkrátka hodí naprosto všude! Sprcha je vybavena vnitřním zásobníkem na vodu o objemu 24 litrů.

Cena v době recenze: 13 890 Kč

Hliníková solární sprcha s LED světlem UNO 35 l

Solární sprcha UNO s nevídaným objemem 35 litrů zajišťuje dokonalý ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice. Tím poskytuje neustálý dostatek teplé či vlažné užitkové vody pro sprchování. Stačí tuto hliníkovou sprchu umístit na slunné místo, připojit ji na vodovodní řád a o ohřev vody se samo postará tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor.

Cena v době recenze: 8 290 Kč

Levná solární sprcha Marimex DUO

Solární zahradní sprcha DUO představuje levné a ekologické řešení, díky kterému budete mít přes léto neustálý přísun teplé vody. Voda uvnitř sprchy se totiž ohřívá prostřednictvím sluneční energie a může dosahovat až teploty 60 °C. Zásobník na vodu má objem 17 litrů. Zajistí proto krátké osprchování pro několik osob.

Cena v době recenze: 1 949 Kč

Solární sprcha k bazénu Hawaj Alu 40l

Hledáte kvalitní zahradní solární sprchu s dostatečně velkým zásobníkem? Pak se vám jistě zalíbí tato sprcha Hawaj Alu 40 l v černé barvě se samonosnou konstrukcí sloužící zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor. Díky ní máte možnost bez vynaložení větších finančních prostředků získat teplou užitkovou vodu na osprchování před koupáním v bazénu nebo pro opláchnutí právě po koupání.

Cena v době recenze: 5 399 Kč

Černá hliníková solární sprcha Speedshower slim line deluxe

Hliníková sprcha v jedinečném designu. Hliníková sprcha se zásobníkem na vodu o objemu 24l. Sprchování je příjemné díky velké hlavici, navíc je sprcha vybavena kohoutkem na oplach nohou.

Cena v době recenze: 13 100 Kč

Zahradní sprcha HANSCRAFT Easy Sun se solární základnou

Cenově výhodná solární sprcha Easysun z řady Hanscraft vás ohromí svou praktičností a prakticky nezničitelnou konstrukcí. Tvoří ji základna z jednokusového a velice odolného plastového modulu, černá středová trubice a komfortní hlavice. Velkou výhodou je jednak vysoká kapacita vody 20 litrů, tak pevný plastový výlisek uvnitř středové části, který nahrazuje smotanou hadici, jejíž nevýhodou je, jak všichni víme, riziko prasknutí.

Cena v době recenze: 2 689 Kč

Zahradní sprcha UNO se solárním kolektorem na 22 l vody

Zahradní sprchu UNO s objemem 20 litrů můžete využívat celé léto buď samostatně, anebo u bazénu k osprchování před koupáním. Zcela ekologický ohřev vody za pomoci sluneční energie šetří planetu i vaši peněženku. Teplota vody uvnitř sprchy může dosáhnout dokonce až 60 °C, takže pozor ať se neopaříte.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

1 2 3