Solární sprchy

Bílá solární spracha – luxus k bazénu

Užívejte si božského luxusu bílého solárního spreje, který je opulentním doplňkem vašeho majestátního bazénu. Není to jen doplněk, je to prohlášení, svědectví o vašem elegantním vkusu a vytříbeném životním stylu. Pozvedněte svůj zážitek z bazénu tímto nebeským ztělesněním luxusu – solární sprchou v noblesním bílém provedení. Tato solární sprcha, pečlivě vyrobená se značným objemem 30 l a účinným 1/2″ bočním připojením vody, je ztělesněním třídy a pohodlí.

Cena v době recenze: 15 650 Kč

Černá kulatá solární sprcha Cool 20 l

Zažijte radost z teplé a osvěžující sprchy pod širým nebem s inovativní černou kulatou solární sprchou Cool 20 l. Tento nejmodernější výrobek není jen sprcha, ale ekologické řešení, které poskytuje teplou vodu zdarma. Představte si, že se sprchujete pod širým nebem, na zahradě, terase nebo u bazénu – je to tak osvobozující pocit! Solární sprcha je navržena s vestavěným zásobníkem, který je naplněn studenou vodou.

Přenosná solární sprcha UNO 14 je levným zdrojem teplé užitkové vody

Přenosná solární sprcha UNO 14 je neuvěřitelný vynález, který spojuje pohodlí s ekologičností. Není to jen solární sprcha; je to důkaz o skvělosti solární energie a jejím potenciálu revolučně změnit náš každodenní život. Představte si, že máte cenově dostupný, účinný a ekologický zdroj teplé vody, který můžete nosit s sebou – přesně to nabízí přenosná solární sprcha UNO 14. Její design je jednoduchý a přitom geniální.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Luxusní nerezová solární sprcha s opachem nohou k zahradnímu bazénu

Pokud jste někdy pochybovali, že jste dosáhli vrcholu luxusu, zvažte toto: nerezová solární sprcha pro váš zahradní bazén, doplněná o oplach nohou. Ano, slyšíte správně, s oplach nohou. Protože co by to bylo za sprchu bez dodatečného pohodlí? Není přece nic horšího než stát na jedné noze, zatímco si myjete druhou, a riskovat komický pád. Ale u toho se nezastavíme. Tohle není jen tak obyčejná solární sprcha. Jedná se o solární sprchu s kapacitou 40 l. Ano, 40 litrů!

Cena v době recenze: 26 257 Kč

Levná malá solární sprcha s objemem zásobníku 8 l

Pokud jste si někdy pomysleli: “Kéž bych se mohl sprchovat na zahradě, aniž by mi narostl účet za elektřinu”, pak pro vás mám řešení. Podívejte se na zahradní sprchu UNO, levnou malou solární sprchu, která se směje do tváře vaší běžné vnitřní sprše, která žere elektřinu nebo plyn. Tenhle prcek je tak ekologický, že k ohřevu vody využívá solární energii. Nejenže využívá sílu slunce jako nějaký superhrdina, ale její tělo slouží i jako solární kolektor. Takže zatímco vy si hovíte pod jeho proudem, on má plné ruce práce s nasáváním paprsků pro vaši další sprchu. Je to docela multitasker, že?

Cena v době recenze: 990 Kč

Solární sprcha Sunny 20 l s pevnou základnou ze zinkové slitiny

Nebaví vás studená sprcha na zahradě? Solární sprcha Sunny 20 l je tu, aby vás zachránila! Tento inovativní výrobek vám umožní vychutnat si horkou sprchu bez elektřiny nebo plynu. Solární sprcha je navržena tak, aby absorbovala sluneční energii a ohřála vodu v nádrži až na 60 °C, čímž vám poskytne příjemně horkou a pohodlnou sprchu. Jednou z nejlepších vlastností této solární sprchy je její nastavitelná sprchová hlavice, která vám umožní přizpůsobit si proud vody podle vašich představ.

Cena v době recenze: 3 800 Kč

Jednoduchá závěsná solární sprcha Bestway k bazénu

Přemýšlíte zda existuje levný, jednoduchý a pohodlný způsob, jak se osvěžit v teplé vodě před ponořením do zahradního bazénu? Samozřejmě ano, závěsná solární sprcha Bestway! Tento praktický a snadno použitelný výrobek je dokonalým doplňkem každého bazénu, který vám umožní rychlé opláchnutí a ochlazení před skokem do vody. Díky inovativnímu systému solárního ohřevu vody je sprcha Bestway schopna zajistit teplou vodu bez nutnosti použití elektřiny nebo složitého vodovodního potrubí. Navíc díky vestavěnému indikátoru teploty, který zobrazuje °C i °F, můžete snadno sledovat teplotu vody a nastavit ji podle svých představ.

Cena v době recenze: 139 Kč

Levná zahradní solární sprcha 18 l k bazénu

Přemýšlíte jak se opláchnout v příjmené teplé vodě po osvěžujícím koupání v bazénu, aniž byste museli platit za ohřev vody? Nehledejte nic jiného než levnou solární bazénovou sprchu s velkorysým objemem 18 litrů! Díky výšce 215 cm mohou sprchu používat i ti nejvyšší jedinci, aniž by se museli hrbit jako hrbáči. A díky otočné sprchové hlavici můžete vodu bez problémů nasměrovat tam, kam chcete.

Cena v době recenze: 2 979 Kč

Mohutná hliníková solární sprcha UNO 35 l s LED světlem

Luxusní způsob sprchování venku? Hliníková solární sprcha Powerful UNO 35 l s LED osvětlením je dokonalým řešením pro vaše venkovní potřeby. Díky velkému objemu 35 l si můžete dopřát pohodlnou sprchu s teplou nebo vlažnou vodou. Tato zahradní sprcha je navržena tak, aby ohřívala vodu přiváděnou ze zahradní hadice pomocí slunečního záření a těla sprchy jako solárního kolektoru.

Cena v době recenze: 6 990 Kč

Levná závěsná solární sprcha 15l na chatu

Nebaví vás studená sprcha při kempování nebo na chatě? Máme pro vás ideální řešení – levnou závěsnou solární sprchu 15l! Tato závěsná solární sprcha je nejen cenově dostupná, ale také neuvěřitelně užitečná. Můžete ji používat při kempování nebo i doma na zahradě. A co je na tom nejlepší? Nepotřebuje žádnou elektřinu! Slunce udělá všechnu práci za vás.

Cena v době recenze: 279 Kč

Luxusní hliníková zahradní solární sprcha Fantasy Rain 34 l

Luxusní zahradní solární sprcha ve stříbrné imitaci hliníku Fantasy Rain 34 l je skvělým doplňkem každého venkovního prostoru. Tato solární sprcha vám umožní užívat si příjemně teplou vodu bez jakýchkoli nákladů na životní prostředí nebo vaši peněženku. Solární sprcha je navržena tak, aby se plnila pouze studenou vodou v zásobníku, který absorbuje sluneční energii a ohřívá vodu na teplotu 50 °C, což vám zajistí osvěžující a příjemné sprchování.

Cena v době recenze: 6 789 Kč

Solární sprcha Lidl Rocktrail s velkou sprchovou hlavicí

Nebaví vás studená sprcha na zahradě? Nebojte se, milí nadšenci maximalního pobytu a aktivit venku, protože Lidl přišel na pomoc se solární sprchou Rocktrail! Nejenže má velkou sprchovou hlavici, ale také ohřívá vodu pomocí sluneční energie. Přesně tak, nyní se můžete cítit jako opravdoví ekologičtí bojovníci a přitom být čistí.

Cena v době recenze: 2 699 Kč

Solární sprcha Lidl PARKSIDE RDS 18 A1

Už vás nebaví sprchovat se studenou vodou před vstupem nebo po vyjití ze zahradního bazénu? Už se nemusíte obávat, protože Lidl přináší dokonalé řešení vašeho problému v podobě své nejnovější nabídky, solární sprchy PARKSIDE RDS 18 A1. Tato neuvěřitelná sprcha využívá sílu slunečního záření k ohřevu vody ve své integrované nádrži o objemu 18 litrů, čímž vám poskytne osvěžující a teplou sprchu kdekoliv na zahradě.

Cena v době recenze: 2 699 Kč

Moderní zahradní solární sprcha s objemem 20 l

Je hned mnoho důvodů, proč si pořídit právě tuto praktickou venkovní solární sprchu. Solární sprcha UNO STYLE v zeleném provedení pojme až 20 litrů vody. Zahradní solární sprcha v zeleném provedení se hodí do každé zahrady. Voda uvnitř může dosahovat až 60 °. K regulaci slouží ventil pro nastavení teploty vody. Sprcha je vybavena rovněž kohoutkem pro oplach nohou. Ohřev vody je ekologický a zcela zdarma, neboť je využívána sluneční energie.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Solární sprcha GRE s hliníkovou nádrží na 38 l

Pyšníte se zahradou? Jste hrdými majiteli chalupy či krásné zahrádky, kam jezdíte načerpat energii a odpočinout si při zahradničení? Pak oceníte praktický doplněk v podobě solární sprchy. Solární sprcha GRE 38 l aluminium v moderním designu zkrášlí váš venkovní prostor a zajistí možnost sprchování teplou i studenou vodou. Díky této venkovní sprše tak získáte zdarma a brzy ohřev teplé vody. Sprcha má nastavitelný postřikovač. Je vybavena praktickým kohoutkem pro oplach nohou.

Cena v době recenze: 16 900 Kč

Solární modrá sprcha UNO STYLE

Otázkou není, zda si pořídit solární sprchu, ale kterou vybrat? Solární sprcha UNO STYLE v modrém provedení s objemem zásobníku vody na 20 litrů je velmi efektivním, úsporným řešením, a to nejen ohledně prostorové náročnosti. Kvalitní zahradní solární sprcha je určena pro venkovní použití. Skýtá náležitou stabilitu a odolnost. Osloví samotnou barvou. Získá si vás precizním provedením a mnohostranným využitím. Solární sprcha poslouží jak u bazénu pro umytí a eliminaci zanešení nečistot, tak i kdekoli na zahradě, terase, chalupě pro osvěžení v horkých dnech či umytí špíny apod.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Praktický vak na vodu Bo-Camp

Vak na vodu Bo-Camp JERRYCAN je velmi praktickým, šikovným, efektivním kanystrem. Je velmi lehký, skladný. Je možné ho nést v ruce, neboť má otvor pro pohodné nesení v ruce, ale také lze pověsit. Vak je vyroben z velmi kvalitního, odolného materiálu, jedná se o polyethylen. Samotný šroubovací uzávěr je dostatečně široký, což o to více ulehčuje a usnadňuje samotné naplnění a využití vody ve vaku. Tento vak na vodu je perfektní pro ty, kdo jezdí na vodu, čundr či rádi tráví nejen v létě čas na cestách, pod stanem, v přírodě apod. Složený vak se vejde do batohu apod.

Cena v době recenze: 109 Kč

Solární zahradní sprcha s objemem 20 litrů

Solární zahradní sprcha v černém provedení se stříbrnými prvky s objemem až 20 litrů je ideálním řešením sezónního sprchování na zahradě, chatě, chalupě, zahrádce, ale i dovolené v kempu. Solární sprcha skýtá řadu výhod, pro které stojí rozhodně za pořízení. Jednak její provoz je ekologický a zcela bezplatný. Jen je třeba umístit sprchu na slunné místo. Tento model sprchy lze připojit k zahradní hadici a během 4-6 hodin máte vodu ohřátou. Sprcha je vybavena páčkou pro volbu studené či teplé vody.

Cena v době recenze: 2 369 Kč

Solární venkovní sprcha z odolného plastu

Solární sprcha je vyrobena z odolného plastu s nádrží o objemu 20 litrů. Voda je ohřívána slunečním zářením v akumulační nádrži (tělese). Tato solární zahradní sprcha je vhodným doplňkem ke všem typům rodinných bazénů, pohodlným, levným zdrojem teplé užitkové vody pro rekreační zařízení, zahradnické kolonie, malá sportovní zařízení a rodinné zahrady.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Zahradní solární sprcha – 8 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje pustit nejdříve studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vpravo.

Cena v době recenze: 2 290 Kč

Černá solární sprcha UNO 20 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pojme až 20 l vody. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje nejprve natočit ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vlevo.

Cena v době recenze: 6 490 Kč

Kempingová sprcha s objemem 40 litrů

Kempingová sprcha s objemem 40l vhodná pro k zavěšení na strom, v kempu a na jiných místech. Zhotovení z odolného PVC černé barvy. Vak je navržen tak aby se po zavěšení na slunném místě voda ohřála pro příjemné osprchování.

Cena v době recenze: 399 Kč

Stříbrná luxusní solární sprcha Speedshower k zahradnímu bazénu

Dopřejte si dokonalé pohodlí a relaxaci při každém venkovním sprchování díky této solární sprše Speedshower slim line deluxe! Sprcha má překrásný stříbrný design, který udělá velkou parádu nejen na zahradě nebo u bazénu, ale také při použití na pláži, u rekreačního domu, mola nebo na terase. Jedinečný hliníkový design se zkrátka hodí naprosto všude! Sprcha je vybavena vnitřním zásobníkem na vodu o objemu 24 litrů.

Cena v době recenze: 13 890 Kč

Hliníková solární sprcha s LED světlem UNO 35 l

Solární sprcha UNO s nevídaným objemem 35 litrů zajišťuje dokonalý ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice. Tím poskytuje neustálý dostatek teplé či vlažné užitkové vody pro sprchování. Stačí tuto hliníkovou sprchu umístit na slunné místo, připojit ji na vodovodní řád a o ohřev vody se samo postará tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor.

Cena v době recenze: 8 290 Kč

1 2 3