Solární sprchy

Solární sprcha v dekoru dřeva GRE Wood 20l

Solární sprcha kruhového tvaru je vyrobena z odolného PVC materiálu s UV ochranou. Odolnou pákovou baterií můžete volit teplotu vody, která bude proudit sprchovací hlavicí. Připojení vody probíhá rychlospojkou na zahradní hadici ze zadní strany solární sprchy. Rozteč děr pro ukotvení sprchy je 129 × 129mm.

Cena v době recenze: 3 450 Kč

Zelená solární sprcha Formidra Big HAPPY

Solární sprchu využijete na každé zahradě. Chcete se osvěžit během parných dní nebo omýt před koupáním v bazénu? Žádný problém. Pokud se před vstupem do bazénu (ať už nadzemního, zapuštěného či pouze nafukovacího), opláchnete, předejdete zbytečnému znečišťování vody v něm. Smyjete pot, přebytečné opalovací prostředky, prach, drobné nečistoty a ušetříte si zbytečnou práci s častým čištěním bazénu. Nemluvě o snížení spotřeby bazénové chemie.

Cena v době recenze: 6 990 Kč

Zahradní solární sprcha 20l výprodej

Díky solární sprše máte teplou vodu s nulovými náklady. Ohřev vody bez elektřiny. Solární sprcha má kovovou základu, která zaručuje stabilitu. Armatury jsou z chromovaného kovu. Tělo je dvousekční, lze jej rozdělit na dva díly. Sprchová hlavice je snadno nastavitelná a otočná o 180 stupňů.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Zahnutá designová solární sprcha SPRING z hliníku

Solární sprcha italského výrobce Formidra SPRING s oplachem nohou v zahnutém provedení a jedinečným designem inspirovaným větší sestrou DADA. Je také vyrobena z hliníku, jen v menším provedení. Samonosná konstrukce sprchy je navržena jednak jako 30 litrový zásobník na vodu a zároveň jako solární kolektor, který k ohřevu vody využívá solární energii. Tento ohřev je tedy zcela zdarma.

Cena v době recenze: 18 347 Kč

Fialová solární sprcha Sunny Style Premium

Solární sprcha Sunny Style Premium beze zbytku vyplní vaše představy o zahradní sprše a osvěží vás, kdykoliv budete potřebovat. Navíc je atraktivní a rozzáří vaši zahradu. Konec ledové vodě z hadice! Příjemnější bude voda ohřátá sluníčkem na přijatelnou teplotu, kterou si navíc můžete regulovat podle sebe individuálním namixováním teplé a studené vody. Tajemství tkví v regulátoru vstupu s adaptérem na zahradní hadici. Sprcha funguje ekologicky, je beznákladová a jedinou investicí bude ta počáteční.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Velká solární sprcha Uno 35 L

Zahradní sprcha UNO s nebývalým objemem 35 l pro venkovní použití. Zajistí ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice a tím perfektní pocit pohodlí při sprchování teplou nebo vlažnou vodou. Ohřev vody zajišťuje sluneční záření a tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Sprcha je navíc vybavena samostatným kohoutkem ve výšce kolen pro oplach nohou.

Cena v době recenze: 4 290 Kč

Levná závěsná solární sprcha ideální na chatu

Doplňte svou zahradu o solární sprchu. Skvělý pomocník fungující na bázi obnovitelného zdroje, což je v dnešní době důležité. Přemýšlete ekologicky! Pomocí solární sprchy získáte příjemně teplou vodu správným způsobem. Solární sprcha na zavěšení je také vybavena teploměrem pro možnost kontroly teploty vody.

Cena v době recenze: 224 Kč

Zahradní solární sprcha 38 l s prodlouženou relaxační sprchovou hlavici

Černo-stříbrná solární sprcha Hawaj 38 l s dlouhou hlavicí je vyrobena z UV odolného plastu. Ideální bude k domu, na zahradu, k bazénu i na chatu. Osvěží po venkovní práci, sportovních výkonech, zchladí vás v horkých dnech a využijete ji před vstupem do bazénu i po koupání. Můžete se osprchovat celí, nebo si třeba jen omýt nohy či ruce.

Cena v době recenze: 3 699 Kč

Modrá hliníková solární sprcha Speedshower slim line deluxe

Hliníková sprcha v jedinečném designu. Hliníková sprcha se zásobníkem na vodu o objemu 24l. Sprchování je příjemné díky velké hlavici, navíc je sprcha vybavena kohoutkem na oplach nohou.

Cena v době recenze: 12 190 Kč

Přenosná solární sprcha Marimex UNO 14

Solární sprcha představuje ekonomickou variantu venkovního osvěžení. Oceníte ji po práci a sportu, nebo zkrátka během parných dní. A pokud se před každým vstupem do bazénu osprchujete, udržíte vodu v něm déle čistou. Smyjete pot, drobné nečistoty i přebytečný opalovací krém. Přenosná solární sprcha UNO o objemu zásobní nádrže 14 l je vyrobena z polypropylenu a najde využití na zahradě, chatě i při kempování.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Zahradní solární sprcha UNO pro venkovní použití

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Pojme až 22 l vody. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Solární sprcha Hawaj 38 L (černo-stříbrná)

Solární sprchu Hawaj využijete u zahradního bazénu, na zahradě i při kempování. Má elegantní černo-stříbrné provedení a objem nádrže 38 l. Výška sprchy je 215 cm, její průměr 16 cm, rozměry základny 22 × 22 cm a průměr sprchové hlavice 15 cm. Vyrobena je z plastu odolného vůči UV záření a dá se napevno zamontovat do země pomocí 4 úchytů.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Sprcha solární Marimex Sunny Style

Máte na zahradě bazén? Pak určitě víte, jak složitá je péče o neustále čistou vodu a že se vám mnohdy i přes veškerou snahu stane, že se voda zakalí. A teď ruku na srdce: sprchujete se před tím, než vlezete do bazénu? Pokud ne, pak se není čemu divit, že voda uvnitř bazénu nemá vámi požadovaný barevný odstín! Nebojte se, nebudete vás nutit vypustit celý bazén. Místo toho vám představíme zajímavé a praktické řešení, které se vám zaručeně bude líbit! Vaší trefou do černého je solární sprcha Marimex Sunny s vnitřním objemem o kapacitě až 8 litrů vody.

Cena v době recenze: 2 390 Kč

Solární sprcha UNO 38 l s dlouhou hlavicí

Dopřejte si na vaší zahradě luxus, po kterém jistě dlouho toužíte. Krásné horké dny stále více lidí lákají k času strávenému na čerstvém vzduchu. Ve chvílích, kdy sluníčko začne neúprosně spalovat jejich kůži je ale těžké veku vydržet, a proto většina z nich uteče do chladného stínu, jež jim nabídne domov. Není to škoda? Přestaňte utíkat před horkem a místo toho si na zahradu pořiďte krásný designový kousek, jenž se stane její předností! O čem je řeč? O elegantní černé solární sprše, která je tou poslední tečkou za dokonalým vzhledem vašeho pozemku.

Cena v době recenze: 3 399 Kč

Luxusní solární sprcha Dada Curve k zahradnímu bazénu

Solární sprcha italského výrobce Formidra DADA s nezávislou ruční sprchou. Samonosná hliníková konstrukce sprchy je navržena jednak jako 38 litrový zásobník na vodu a zároveň jako solární kolektor, který k ohřevu vody využívá solární energii. Kromě toho disponuje sprcha přípojka na horkou vodu, což rozšiřuje možnosti jejího použití a umožnuje její použití iv chladnešom počasí resp. mimo letní sezónu.

Cena v době recenze: 19 725 Kč

Černá solární sprcha na zahradu 38l

Příjemní osvěžení přímo na vaší zahradě, které je maximálně úsporné – no řekněte sami, jak by se vám líbila podobná představa? Když navíc ještě přidáme třešničku na dortu v podobě teplé sprchy, vyneseme vás ve vašich představách až do samotných oblak a věříme, že nyní netoužíte po ničem jiném, nežli znát tajemství, které vám tento luxus hravě dopřeje! Kouzlo se skrývá v solární sprše, jež disponuje nádrží o velikosti 35 l.

Cena v době recenze: 3 299 Kč

Sprcha solární Baumax Uno 20 L

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Pojme až 22 l vody. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Horní sprchovací hlavice je vybavena kloubem pro polohování.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Levná solární sprcha Hawaj Cool 20 l

Rádi trávíte všechen volný čas na zahradě, kde si užíváte čerstvého vzduchu? Pak jistě víte, že vydržet venku během letních parných dnů je mnohdy nadlidským úkolem. Pokud nemáte bazén, ale toužíte po jisté formě osvěžení, díky které byste nemuseli utíkat do stínu domova, pak věřte, že jste na správném místě. Máme pro vás řešení, které ozdobí vaší zahradu a poskytne vám vytoužené osvěžení! Solární sprcha, jejíž součástí je nádrž až na 20 litrů teplé vody, se stane nejen místem pro příjemné osvěžení, ale estetickým prvkem vaší zahrady.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Solární sprcha FANTASY RAIN 35l

Osvěžení ve studeném bazénu je především v horkých dnech velice příjemné a nespočet lidí tohoto zahradního luxusu s radostí využívá. Pro někoho je ale změna prostředí – z bazénu na čerstvý vzduch, třeba pod slunečník – docela teplotní šok, a proto přemýšlí o řešení, jak se i po příjemném osvěžení v bazénu zahřát. Je to i váš případ? Pak si nenechte ujít následující řádky, ve kterých pro vás máme skvělý tip! Solární sprcha Fantasy Rain je tím pravým řešením právě pro vás a pro vaši zahradu.

Cena v době recenze: 3 099 Kč

Zelená solární sprcha Leaf dokonale zapadající do zahrady

S 220 cm vysokou solární sprchou získáte teplou vodu do 23 litrové plastové nádrže. Velká sprchová hlavice s vlastním odvzdušňovačem poskytují nádherné potěšení ze sprchování. Můžete rychle a jednoduše nastavit požadovanou teplotu vody pomocí kohoutku s pákovým ventilem.

Cena v době recenze: 6 690 Kč

Solární sprcha s obrovským objemem 35 l a kohoutkem pro oplach nohou

Zahradní sprcha UNO s nebývalým objemem 35 l pro venkovní použití. Zajistí ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice a tím perfektní pocit pohodlí při sprchování teplou nebo vlažnou vodou. Ohřev vody zajišťuje sluneční záření a tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad.

Cena v době recenze: 4 290 Kč

Menší solární sprcha s ruční sprchovou hlavici

Užijte si u bazénu nebo na zahradě teplou sprchu díky této praktické solární sprše! Má nádrž o objemu 8 l a k ohřívání vody využívá solární energii. Protože nepotřebujete žádnou další zařízení pro ohřev vody, je solární sprcha energeticky úsporná a šetrná k životnímu prostředí. Nádrž je vyrobená z bezpečného PVC. Černá barva napomáhá zvýšit absorpci tepla.

Cena v době recenze: 3 162 Kč